Kurumsal

Şahin Madencilik

Firmamız, Türkiye genelindeki yatırımcı firmalara mühendislik ve danışmanlık hizmeti vermek üzere 2001 yılında kurulmuştur. Kuruluşumuzdan günümüze kadar, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden kadrosu ile kanun ve yönetmelikler kapsamında MADEN, ÇEVRE, ORMAN alanlarındaki gerekli tüm işleri yapmayı, oluşabilecek sorunlarda çözüm ortağı olmayı ilke edinmiştir.

Madencilik sektöründe faaliyet gösteren firmalar müşteri portföyümüzün çoğunluğunu oluşturmakla beraber değişik sektörlerden firmalara da hizmet verilmektedir.

Firmamız bünyesinde GÜZ MADENCİLİK PAZ.SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ve SVL ORMANCILIK LTD. ŞTİ. şirketleri kurularak orman izinleri, nezaretçilik ve harita yapımı konularında hizmet vermektedir.

Misyonumuz

ŞAHİN MADENCİLİK, madencilik faaliyetlerinizin ilk aşamasında ekonomik ve sürdürülebilir bir yatırım için gerekli olan bütün çalışmaları yaparak; çalışmalarınızın başlangıcından bitimine kadar karşılaşılabilecek zorluklar karşısında, Madencilik, Çevre ve Ormancılık ana faaliyet alanlarında gerekli teknik ve 15 yıllık madencilik sektöründeki tecrübesi ile yatırımlarınıza standart kazandırılmasını amaçlamaktadır.

ŞAHİN MADENCİLİK, Madencilik faaliyetleriniz için, arazide ilk koordinatın alınmasından üretim aşamasına, üretim aşamasında rehabilitasyon ile madencilik faaliyetinin bitimine kadar, kanun ve yönetmelikler kapsamında maden, çevre, orman alanlarındaki gerekli tüm çalışmaları sorunsuz yapmayı amaçlamaktadır.

Vizyonumuz

ŞAHİN MADENCİLİK olarak vizyonumuz, Madencilik sektöründeki 15 yıllık deneyimin ışığında, teknik ve danışman kadromuzla, maden,çevre ve orman alanlarında müşteri odaklı ve kaliteli çalışmalar sunmak, yaptığımız çalışmalar ile müşterilerimiz her zaman ilk tercihi olmaktır.